Księgowość internetowa czy stacjonarna?

opinie-ifirmaWiele się mówi ostatnimi czasy o prowadzeniu księgowości w firmie. W większości przypadków przedsiębiorcy dzielą się na dwie grupy: tych, którzy prowadzą rejestrację swoich rachunków w Internecie oraz tych, którzy robią to w sposób stacjonarny – na przykład udając się do biura księgowego. Jednak będąc przedsiębiorcą – jaki rodzaj księgowości ma najlepsze opinie ifirma?

Kluczowe pytanie: jaki rodzaj działalności prowadzisz?

To jaką księgowość wybierzesz jest uzależnione między innymi od działalności jaką prowadzisz. Jeśli mówimy o działalności stacjonarnej to faktycznie lepiej będzie się odnieść do stacjonarnie prowadzonej dokumentacji. Natomiast w drugim przypadku bardzo polecamy wybór księgowości internetowej, na przykład mającej dobre
opinie ifirma. Dzięki temu robiąc wszystko w internecie, np. prowadząc działalność ecommerce, nie będziesz musiał opuszczać swojej przestrzeni pracy – czyli internetu. Według przeprowadzonych przez naszych specjalistów analiz wynika, że osiemdziesiąt procent osób posiadających własną działalność gospodarczą wybiera księgowość online, a siedemdziesiąt procent z ankietowanych twierdzi, że najlepszą księgowością internetową jest posiadająca wspaniałe opinie ifirma.

Drugie kluczowe pytanie: jaki mam budżet?

Bardzo często korzystanie z usług stacjonarnych wiąże się z o wiele większymi kosztami niż wykupienie konta online. Wielokrotnie słyszy się, że jest to spowodowane bezpośrednim kontaktem, co pozwala dawać lepsze rezultaty w kwestii zrozumienia obu stron. To oczywiście również jest istotnym czynnikiem, dlatego warto rozważyć również tę stronę medalu. Być może dobrze jest posiadać księgowość stacjonarną nawet prowadząc działalność internetową – rodzi się tylko pytanie: czy na pewno mnie na to stać?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s